Düğün Davetiyesi Animasyonu

Düğün Davetiyesi Animasyonu

Ä°lgili resim

Evlenmeye karar verdiniz ve her şeyin olabildiğince mükemmel olmasını istiyorsunuz. Bu özel günde yanınızda olmasını istediğiniz uzak ve yakınınızdaki bütün arkadaşlarınıza göndereceğiniz benzersiz bir davetiye istiyorsanız Düğün Davetiyesi Animasyonu tam size göre diyebiliriz.

düğün dış çekim ile ilgili görsel sonucu

Hayatınız boyunca unutmayacağınız bu özel gününüzün, davetlileriniz tarafından da hep güzel hatırlanmasını istiyorsanız, daha düğününüze davet aşamasından itibaren özenli bir hazırlık yapmanız gerekebilir. İşte tam da burada size özel hazırlanmış animasyon davetiyeler sizin kurtarıcınız olmaya aday!

düğün dış çekim ile ilgili görsel sonucu

Neden düğün davetiye animasyonu hazırlatmalıyım?

Uzak mesafedeki arkadaşlarınıza, akrabanıza basılı bir davetiyeyi ulaştırmak hem daha zahmetli, hem de daha masraflı olacaktır. Fakat İnternet (sosyal medya hesaplarınız) üzerinden yapacağınız davet, diğer bir adıyla e-davet, sizin mesajınızı davetlilerinize daha hızlı ulaştırmanıza olanak sağlayacaktır.

İşte tam da burada farklı olmak için, animasyon davetiyeyi kullanabilirsiniz. Eğlenceli bir animasyon ile ister kendi sesiniz, fotoğraflarınız ve davet sözcükleriniz ile isterseniz de çizgi film tadında hazırlayabileceğimiz size özel bir davetiye animasyonu ile, düğün tarihinizi ve mesajınızı bütün arkadaşlarınızın aklına kazıyabilirsiniz 🙂

Ä°lgili resim

Sosyal medya hesaplarınız üzerinden kolayca yayınlayabileceğiniz, whatsapp ve benzeri mesajlaşma yazılımları üzerinden kolayca gönderebileceğiniz düğün davetiyesi animasyonu hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Düğün davetiyesi siparişi whatsapp iletişim : 0545 500 0202

Standart düğün davetiyesi animasyonu : 100 TL

Özel dizayn düğün davetiyesi animasyonu : 200 TL

Özel dizaynda daha renkli ve arka planlı animasyon hazırlıyoruz .

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN