İnstagram Sponsorlu Reklam MAXİ Paket

İnstagram Sponsorlu Reklam MAXİ Paket

AKILLI HEDEFLEME SEÇENEKLERİYLE EN DOĞRU TÜKETİCİYE ULAŞIN

Sponsorlu reklam nasıl verebilirim ? İşleme nasıl başlarız ?

 1. İnstagram sayfanızı öncelikle işletme hesabına taşırız
 2. Facebook reklam entegrasyonu ve tüm izin işlemlerini yaparız
 3. Hedef kitleniz için sizinle birlikte doğru hedefleme yaparız
 4. Sponsorlu çıkış yapacağınız ( fotograf video ve reklam görseli ) için talebinize göre çalışma yaparız .
 5. Sizin için en uygun sponsorlu reklam paketini seçeriz .
 6. Reklamınız 12 – 24 saat içerisinde ( onaydan geçerse ) yayınlanmaya başlar .
 7. Bu paket küçük esnaf ve ara ara reklam yapan girişimciler için uygundur
 8. Reklam takibi ve analizi tarafımızca yapılır .
 9. Reklam ödemesinin %25’i komisyon olarak alınır geri kalan tutar ise reklam bütçeniz olarak kullanılır
 10. Reklamlardan ülkemizden vergi de alınmaktadır bu da ortalama %25 civarıdır
 11. Reklam çalışması için bir defa başvuru yapıldıktan sonra belirli dönemlerde lazım oldukça daha hızlı bir şekilde reklamlarınızı devreye sokarız .

Ödemeyi nasıl yapacağım ?

 • Ödemeyi Havale veya EFT yoluyla almakayız
 • Kredikartıyla ödeme yapmak isterseniz %10 gibi bir far oluyor çok tavsiye etmiyoruz
 • Ödeme alındıktan sonra işlemleriniz başlar .

Ödeme Bildirimi Yap

1 Milyar fazla bir toplulukla Instagram dünyanın en büyük mobil reklam platformlarından biri haline geldi. Bu gelişme ile işletmeler haberlerini yaratıcı, yüksek kaliteli bir ortamda, etkileşim oranı yüksek bir hedef kitleyle paylaşabiliyor.

Kurumsal Sosyal Medya olarak 2009dan beri sürdürdüğümüz Google Ads ve Facebook Reklam çalışmalarına, bu yeni ve güçlü platformu da ekleyerek müşterilerimize daha geniş ve doğru kitleler için reklam verme olanağı sunuyoruz.

İnstagram, pazarlama, marka bilinirliğini artırma, yüksek geri dönüş oranı konularında reklam verenlere faydalı olacağına güveniyor. Instagram kullanıcılarının ilgi alanlarına göre reklamverenler, mesajlarını daha etkili olarak aktarabilir ve kitlelerine daha kolay ulaşabilirler. Bunun yanında, reklamverenler medyalarını artık yeni formatlardan birinde paylaşma imkanına sahipler.

Instagram Reklamlarının Avantajları


Instagram reklamlarının Facebook reklamlarıyla birlikte kullanılabilir, Facebook Inc. çatısı altında olduğundan reklam özellikleri benzerlik göstermektedir.

 • 1 Milyar Aktif Kullanıcı
  Instagram üzerinde günlük 800 milyondan fazla aktif kullanıcı vardır, ülkemizde de aşırı popüler olan Instagram üzerinde reklam gösteriminin maliyeti düşük olmasına rağmen kullanıcı etkileşimi ve ulaşım oldukça yüksektir.
 • Görsel İletişim Kanalı
  Instagram üzerinde görsel tabanlı reklamlar ile potansiyel müşterilere ve hayran kitlenize mesajınızı anlatabilirsiniz, mobil tabanlı olduğundan videoların ve görsellerin etkileşim oranı çok yüksektir.
  Yeni nesil dijital reklamcılık anlayışına çok uygundur.
 • Yüksek Etkileşim Oranı
  Son Instagram reklam politikalarından sonra Instagram üzerinde reklam gösteriminin fiyatları ucuzlarken dönüşüm oranı daha da arttı, bu düşük CPC avantajını kullanarak büyük bir hedef kitleye daha düşük bir bütçe ile ulaşabilirsiniz.
  Zaten çok fazla etkileşim alan Instagram reklamları artık çok daha güçlü hale geldi, bu avantajı kullanarak Instagram reklamları ile satış yapabilir, ürünlerinizin veya firmanızın tanıtımını yapabilir, marka bilinirliği ve potansiyel müşteriler tarafından bulunabilirliğinizi 10 kata kadar arttırabilirsiniz.
 • Reklam Yerleşimi
  Instagram reklam yerleşimleri ve gerekli optimizasyonlar ile reklamın türünü seçerek amaçladığınız dönüşümü elde edebilirken, reklam yerleşimi ile reklamlarınızın sadece instagram hikayelerinde ya da instagram akışında görünmesini sağlayabilirsiniz.
  Instagram az sayıda ama etkili reklam yerleşim yerleri barındırır, bu da reklamlarınızın her zaman en yüksek dönüşüm oranı elde etmesini sağlar.

Instagram Reklamlarınız İçin Neler Yapacağız?


 • Hedef Kitle Araştırması
  Reklam verme amacınız, sektörünüz ve rakipleriniz doğrudan araştırılır ve reklamlarınız için buna göre hedef kitle oluşturulur.
 • Reklam Kampanyaları
  Reklam kampanyalarınız, oluşturduğumuz dijital reklam stratejinize uygun olarak herhangi bir panel aracılığı kullanılmadan %100 manuel olarak oluşturulur.
 • A/B Testleri
  Birden fazla reklam, bütçe, hedef kitle ve reklam içeriği ile reklamlarınıza A/B testleri uygulanır ve en yüksek verimlilik elde edilir.
 • Reklam CPC Optimizasyonu
  Reklam CPCleriniz ve maliyetleriniz, teklif stratejiniz manuel olarak oluşturulup optimize edilir.
 • Yeniden Pazarlama(Re-Targeting)
  Reklam bütçenizin bir kısmını yeniden pazarlama için kullanırız, dönüşüm oranınız ve verimlilik daha çok artar.
 • Rakip Analizi
  Rakiplerinizin reklamlarını analiz eder, ihtiyaçlarınıza göre reklamlarınızı optimize ederiz.
 • Hedef Kitle Performans Takibi
  Hedef kitlenizin zaman içinde davranışları izlenir, yeni hedef kitleler ve daha fazla dönüşüm için optimizasyonlar yapılır.
 • Zaman Sınırlı Reklamlar
  Gece, gündüz, sabah 9:00 akşam 18:00 gibi reklamlarınızı çalıştırabilir, etkinliklere göre reklam zamanlaması yapabilirsiniz.
 • Alışveriş Reklamları
  Alışveriş reklamları genelde yüksek bütçeli, deneme yanılma yöntemi ile öğrenilmeyecek bir reklam türüdür, ajansımızdaki profesyoneller her şeyin doğru şekilde çalışacağı yüksek geri dönüşlü reklamlar oluşturur.
 • Facebook Pixel
  Web sitenize Instagram ve Facebook reklamlarınız için Pixel kodunun kurulumu yapılır.

Instagram verisi ve yapay zekası, benzer hedef kitleler (lookalike) ya da yeniden hedefleme (retargeting) reklamları ile çok geniş kitlelere ulaşırken maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Sağladığımız dönüşüm optimizasyonu ile reklamlarınızdan 10x fazla verim alırken maliyetlerinizde de 2 kata kadar düşüş gerçekleştiririz.

Yatırım geri dönüşü (ROI) olarak fazlaca avantajı bulunan Instagram reklamlarına sizde hemen başlayabilir, dilediğiniz zaman reklamlarınızı sonlandırabilirsiniz.

Üstelik çok düşük yönetim ücretlerle!

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)


Instagram reklamlarıyla ilgili ajansımıza sıkça sorulan soruların bazılarını burada bulabilirsiniz, daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Instagram’da Süreç Nasıl Başlıyor?

Instagram profilinizde bizi reklam veren ya da yönetici yaptıktan sonra reklamlarınıza başlayabiliriz . Yapamıyorsanız instagram üzerinden biz yapıyoruz .

Size bu konuda yardım etmeye hazırız!

Hiç bir görsel ya da videoya sahip değilseniz çok küçük ücretlerle sizin için oluşturabilir, hali hazırda reklam için gerekli görseliniz varsa, reklam metinlerinizi sizin için yazabiliriz!

Bu konuda bir sınırınız olmaz, size özel atanmış müşteri temsilciniz işinizi anlayarak hedef kitlenizi oluşturup sonucu size sunacaktır.

Reklamım Ne Kadar Süre Yayında Kalacak?

Reklamlarınız sizin istediğiniz süre kadar yayınlanır, Örneğin 1000TL bir reklam bütçesini dilerseniz 1 ayda, dilerseniz 1 günde harcayabilirsiniz.

Hedef erişim miktarınız değişmez, 1000 lira ile ulaşabileceğiniz kişi sayısı 50 bin ise, bunu bir kaç güne yayabilir, ya da 1 ay içinde yavaş yavaş reklam gösterimi sağlayabilirsiniz…

Instagram Reklamları İşime Katkı Sağlar Mı ?

Eğer Instagram üzerinde belirli bir satış stratejiniz ve topluluğunuz mevcut ise Instagram da reklam verebilirsiniz.

Instagram üzerinde satış yapan büyük sayfaları görmüşsünüzdür, Instagram hesabınızdan satış yapmak ve sizi takip eden kitlenin dışına, yeni potansiyel müşterilere ulaşmak istiyorsanız Instagram sponsorlu reklamları tam size göre!

Bahis, Sahte, Cinsellik İçeren Reklamlar Verebilir Miyiz?

Hayır, ajansımız hiç illegal içerikli hiç bir reklama yardımcı olmaz ve iş birliğine gitmez.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN