İşinizi en iyi şekilde tanıtacak animasyon reklamı hazırlayabiliriz

İşinizi en iyi şekilde tanıtacak animasyon reklamı hazırlayabiliriz

Kurumsal Sosyal Medya Animasyon ekibi
Uzun süredir sadece whiteboard animasyon alanında çalışıyoruz . Sağlık Bakanlığına ve bir çok şirketle çalıştım whiteboard alanında uzmanlaştığımı söyleyebilirim. 
Öncellikle Türkiye’nin en aktif ve en fazla kullanılan freelancer sitesi olan sadeceon.com’da sadece animasyon alanında değil, tüm video hizmetlerinde yardımcı olabilirim .

Sizlere de İSTEDİĞİNİZ DİLDE, ajansların talep ettiği fiyatlardan oldukça uygun fiyata whiteboard animasyon hazırlayabilirim.
Siz de memnun kalacağınız bir hizmet alacağınızdan emin olabilir, binlerce mutlu müşterilerimin arasında yer alabilirsiniz. 
LÜTFEN SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE HER ŞEYİ İYİCE OKUYUN.
Sipariş süreci bu şekilde işler;
Öncellikle firmanızı veya sitenizi kısaca tanıtan bir mesaj atın. İşinizi inceleyip kısa sürede geri dönerim. Size fikirlerimi aktarayım. Onaylarsanız hemen başlayabiliriz.
Fiyatlandırma;

  • Dakikası 500 TL
    – Senaryonuzu biz hazırlarsak Extra 100 TL- Senaryoya uygun telif hakkı istemeyen resimler ile animasyon hazırlanır.(Sadece size özel çizimler istiyorsanız lütfen özelden detayları öğrenmek için mesajla bilgi alın.)- Herhangi bir arka plan rengi- 720 çözünürlük , HD veya Full HD- 3 Revizyon hakkı- Seslendirme Bayan seslendirmecimizle özel ses studyomuzda yapılmaktadır . Seslendirme isterseniz Extra 100 TL
    – Video animasyon süresi 1 DK  olarak fiyatlandırılmıştır , extra her 10 saniye 40 TL extra ücrete tabidir .  Uzun tanıtım animasyonları için bizimle iletişime geçiniz .
    Minimum iş ücreti 500 TL
    Yaptığım tüm işlere ve referanslarıma  aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
  • Standart seslendirmeli 1 dk reklam filmi 600 TL

Lütfen sipariş vermeden önce müsaitlik durumu için mesaj atın.
Sormak istedikleriniz varsa iletişim kurmaktan çekinmeyin.
NOT: Aksi belirtilmedikçe videolarınız bizim kanallarımızda paylaşılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN