Sosyal Medya Yönetimi – Paketleri

Sosyal Medya Yönetimi – Paketleri

NEDEN SOSYAL MEDYA YÖNETİMİNE İHTİYAÇ DUYULUR ?

Herşey web ve sosyal medyayaya taşındı “İletişim kodları değişti” derken buna en fazla etkiyi sağlayan sosyal medya hesaplarını yönetiyoruz. Sosyal mecraların kendine has yazılı olmayan kuralları içerinde yaratıcı içerikler üretiyoruz.


Türkiye en çok sosyal medyadan etkileniyor

Sosyal medyanın hayatımıza girmesi ile birlike sıkça söylediğimiz bu söylemle eskiden bilinen tüm reklam taktikleri de değişti. Yadsınamayan etkisi ve büyümesi ile birlikte çok geniş kitlelere hızlı şekilde erişim imkanımız oldu.

Klasik reklam anlayışının çok dışında işleyen dinamikleri olan sosyal medya üzerinde iletişim ve reklamcılık anlamında birçok çalışma yürütmekteyiz.

Sosyal medya hesap profillerinizi oluşturuyor ve bu hesaplarınızı periyodik olarak yönetiyoruz. Ayrıca markanız/ürününüz ile ilgili içerikler oluşturuyor bunların doğru şekilde yayınlamasını sağlıyoruz. 

Periyodik olarak sosyal medya yönetimi hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimizde sosyal medya hesabınız tamamen bizim tarafımızdan yönetiliyor, yayın için içerik üretimi yapılıyor, sosyal medya üzerinde takipçilerinizle iletişimler sağlanıyor.

Ayrıca özel sosyal medya uygulamarı da hazırlıyoruz.

Facebook, Twitter, Linkedin, Pinterest, Instagram ve diğerleri.. Markanız ve ürününüz için hangi mecralar size avantajlı ise o mecralar üzerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN